Zamów TAXI

52 344 44 44

Wyślij SMS

501 502 919 

Pobierz i zamów TAXI z aplikacji

android

Home Korporacja
Korporacja


Rok 1991
to czas wielkich przemian w naszym kraju. W kwietniu tego roku powołana zostaje do życia pierwsza w Bydgoszczy prywatna firma taksówkarska, MPT Łuczniczka, przyjmujące zlecenia telefoniczne. MPT w krótkim czasie staje się wiodącą firmą w mieście, świadczącą usługi przewozowe.


Dysponujemy nowoczesnymi i wygodnymi samochodami, w których zasiadają doświadczeni kierowcy. Zawsze w naszej działalności staraliśmy się być prekursorami nowoczesności; nowoczesne rozwiązania teleiformatyczne pomagają skrócić czas oczekiwania na taksówkę do minimum. Jako nieliczni w Polsce korzystamy z nowoczesnego systemu realizacji zleceń mTaxi.pl.

Mamy nadzieję, że ta nowa forma kontaktu przypadnie do gustu naszym Szanownym Klientom i zachęci do korzystania z naszych usług.
 

 • Przewóz osób oraz transport bagażowy
  Podstawową naszą działalnością jest przewóz osób, ale wykonujemy także drobne usługi kurierskie, możemy zawieźć lub odebrać dzieci z przedszkola lub szkoły. Obsługujemy imprezy okolicznościowe. Terenem naszej działalności jest obszar całego kraju jak i zagranica.
  W przypadku, gdy potrzebujesz większego samochodu, aby np. dokonać przeprowadzki, możesz liczyć na MPT. Podstawimy do Twojej dyspozycji odpowiednią BAGAŻÓWKĘ.
   
 • Pomoc drogowa oraz zakupy
  Podrużując własnym samochodem może przytrafić się Tobie nieprzewidywalne zdarzenie, wówczas możesz liczyć na naszą pomoc. Jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie i pomóc przy drobnej naprawie, a jeżeli zajdzie konieczność to odholować samochód do warsztatu lub przewieźć go na lawecie.
  Bywają też chwile, gdy bawisz się w doborowym towarzystwie, a na stole i w lodówce pusto. Zadzwoń pod 191-91, a dokonamy dla Ciebie drobnych zakupów i dostarczymy pod wskazany adres. Koszt tej usługi to minimum 20 PLN + wartość zakupionych towarów.